dveřní systémy - hlavní strana
studio interier, sapeli, porta doors, MT, JAP
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Grafosklo – moderní prvek do moderního bytu

Zaujala vás skleněné stěna v baru, na níž byla atraktivní celoplošná barevná fotografie? Nebo jste se setkali s černobílými grafickými obrazci či textilní strukturou na skle či skleněných dveřích? Je to moderní grafosklo, které se vyrábí pomocí moderní technologie. Z veřejných prostor se už stěhuje do soukromí moderních bytů, kde spoluvytváří design interiérů. Grafosklo se uplatňuje i v moderních kuchyních, kde tvoří kuchyňskou zástěnu. Dnes už neletí obkladačky, ale stylové sklo s grafikou.

Grafický motiv se vlisuje do skla

Grafosklo se vyrábí tak, že se mezi dvě skleněné vrstvy vlisuje fólie s potiskem či strukturou. Není to tapeta na skle, které bránila vstupu světla, ale obrazové motivy jsou vlisované přímo do skla. Grafosklo tak má daleko větší prostupnost světla, které s obrazovými motivy vytváří zajímavé světelné efekty. Používá se na skleněné stěny nebo jen na skleněné dveře. Grafika či fotografie je přes celou plochu, takže ani není znát, kde je vstupní prostor. Na výběr jsou černobílé motivy, barevné kreace či celoplošné fotografie. Dokonce si můžete přinést i vlastní motivy.

Grafosklo se stále častěji uplatňuje u kuchyňských zástěn

Moderním využitím pro grafosklo jsou kuchyňské zástěny neboli plocha na stěně mezi pracovní deskou a horními skříňkami. Běžné kuchyňské obklady jsou dnes velmi fádní a postupně z moderních kuchyní mizí. Hledají se jiné materiály, ale trendem je grafosklo o tloušťce 6 mm. Zástěny mohou být v barevném provedení nebo s grafickými prvky či celoplošnou fotografií. Dokážete si představit, jak to rozzáří vaši kuchyň? Bude se vám tam i lépe pracovat. Dejte svému bydlení nový styl.

V NAŠEM SHOWROOMU SI PROHLÉDNĚTE MNOHO VYSTAVENÝCH VARIANT SKLENĚNÝCH VÝROBKŮ S GRAFIKOU.

Fotografie:

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

Ke stažení:

Katalog skel
Katalog skel
Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma
NAŠE DALŠÍ PRODUKTY:
Profil společnosti Designové centrum Dveře SAPELI Dveře PORTA DOORS Stavební pouzdra JAP Dveřní systémy.cz Dřevěné podlahy Kährs
Profil
společnosti
Designové
centrum
Dveře
SAPELI
Dveře
PORTA DOORS
Stavební
pouzdra JAP
Dveřní
systémy.cz
Dřevěné
podlahy KÄHRS

Stavební pouzdra JAP je nyní možné objednat v našem eshopu. Doprava je zdarma, dodání stavebních pouzder do 48 hodin!

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz