dveřní systémy - hlavní strana
studio interier, sapeli, porta doors, MT, JAP
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Skleněné stěny – moderní trend v interiérech

Jsou opravdu působivé. Skleněné stěny v bytech, kancelářích či společenských prostorách vždy zaujmou. Dělí prostor, ale zároveň propouštějí světlo, takže i menší prostor se zdá větší. Skleněné stěny se nejdříve navrhovaly v moderních veřejných interiérech bank, barů či kanceláří, dnes se stávají moderním prvkem v bytech. Zaberou méně prostoru než tradiční zděné stěny nebo i sádrokartonové stěny. Díky posuvným skleněným dveřím umožňují variabilně proměňovat prostor, vytvářet uzavřené místnosti nebo velký otevřený prostor.

Skleněné stěny jsou díky pevnému materiálu velmi odolné

Ač působí skleněné stěny subtilně a vzdušně, sklo je pevné a odolné. Stěny se vyrábí z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 10 až 12 milimetrů, které odolá běžnému nárazu. Jsou průhledné nebo jen průsvitné, v čirém či matném provedení. Skleněné stěny lze dodat s různými reliéfy, v nichž se střídá čiré a matné sklo a různé obrazce. Nabídka je velmi pestrá a každý si může vybrat motiv, který mu vyhovuje. Atraktivní je grafosklo, které má vlisovanou fólii s abstraktivními či textilními motivy nebo fotografií.

Atraktivní jsou celoplošné grafické či fotografické obrazy

Skleněné stěny se skládají z fixních a pohyblivých dílů. Snadno se se upevňují k podlaze a upevňovací díly působí nenápadně. Skleněné dveře mohou být otočné nebo posuvné. V nabídce jsou různé posuvné systémy, které zakrývá nenápadná lišta nebo se posuvný mechanismu stává součástí designu skleněné stěny. Dvoukřídlé dveře se mohou pohybovat samostatně nebo synchronně. Umělecké profese skleněné stěny v kancelářských prostorách rády využívají k vlastní propagaci. Celoplošné fotografické motivy jsou opravdu impozantní.

V NAŠEM SHOWROOMU SI PROHLÉDNĚTE MNOHO VYSTAVENÝCH VARIANT SKLENĚNÝCH DVEŘÍ S GRAFIKOU.

Druhy konstrukcí skleněných stěn:

Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn Druhy konstrukcí skleněných stěn

Fotografie:

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

Ke stažení:

Katalog skel
Katalog skel
Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma
NAŠE DALŠÍ PRODUKTY:
Profil společnosti Designové centrum Dveře SAPELI Dveře PORTA DOORS Stavební pouzdra JAP Dveřní systémy.cz Dřevěné podlahy Kährs
Profil
společnosti
Designové
centrum
Dveře
SAPELI
Dveře
PORTA DOORS
Stavební
pouzdra JAP
Dveřní
systémy.cz
Dřevěné
podlahy KÄHRS

Stavební pouzdra JAP je nyní možné objednat v našem eshopu. Doprava je zdarma, dodání stavebních pouzder do 48 hodin!

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz