dveřní systémy - hlavní strana
studio interier, sapeli, porta doors, MT, JAP
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

SKRYTÉ ZÁRUBNĚ

nový trend pro moderní interiér

Mít absolutně rovnou stěnu, kterou by nerušily vystouplé zárubně s dveřmi, bylo snem mnoha bytových architektů. Díky technologii skryté zárubně se to podařilo. Rovná a čistá linie stěn umožňuje vytvořit v interiéru zajímavý a jednoduchý styl. Stěny a dveře mohou být v jedné barvě, což vytváří dojem většího prostoru. Bezobložkové zárubně tak dokáží vtisknout bytu vzdušnou atmosféru. Nový styl se nejdříve uplatnil v reprezentativních kancelářských prostorách, ale stále častěji míří do moderních bytů. Je někdy k neuvěření, jak nová technologie zárubní změní váš byt k lepšímu.

Skryté zárubně představují novátorský způsob instalace dveří, kdy se zárubeň spojí se stěnou a vytvoří jeden celek. Tato technologie se hodí jak pro zděné, tak pro sádrokartonové stěny. Mezi stěnou a vlastním tělesem dveří je jen úzká mezera, která je při běžném pohledu prakticky neviditelná. Dveře pak se stěnou tvoří jeden celek. Skryté zárubně ve stěně se pak překryjí malbou či jinou dekorativní úpravou, takže vyniknou samotné dveře. Ale lze je upravit do stejného barevného odstínu, pak už jednolitou stěnu nic neruší.

Skryté zárubně lze uplatnit na klasické otočné dveře, tak pro posuvné dveře. U otočných dveří je dojem z obou stan dveří naprosto stejný a dokonalý. U posuvných dveří se elegance rovných linií dosáhne umístěním do stavebního pouzdra. Křídla dveří se pak zasouvají do stěny, což umocňuje dojem elegantního stylu interiéru. Moderní technologii skrytých zárubní doplňují 3D panty, které se seřizují ve třech rovinách. Naše firma dokáže instalovat dveře se skrytými zárubněmi v rekonstruovaném bytě nebo v novostavbě. Rádi vám poradíme, co je pro váš byt vhodné. Dejte svému interiéru moderní podobu.

2 modelové řady

JAP 915 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 25/15

Modelová řeada Aktive 25/15 je určená pro případy, kde je potřeba otevírat dveřní křídlo směrem od sebe z pohledové strany. Je k tomu zapotřebí osadit zárubně dveřmi s polodrážkou.

nahled nahled nahled nahled

JAP 910 SKRYTÁ ZÁRUBEŇ AKTIVE 40/00

Modelová řada Aktive 40/00 je určena k otevírání bezpolodrážkových dveří směrem k sobě z pohledové strany.

nahled nahled nahled nahled

Ceník

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

Fotografie:

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled
NAŠE DALŠÍ PRODUKTY:
Profil společnosti Designové centrum Dveře SAPELI Dveře PORTA DOORS Stavební pouzdra JAP Dveřní systémy.cz Dřevěné podlahy Kährs
Profil
společnosti
Designové
centrum
Dveře
SAPELI
Dveře
PORTA DOORS
Stavební
pouzdra JAP
Dveřní
systémy.cz
Dřevěné
podlahy KÄHRS

Stavební pouzdra JAP je nyní možné objednat v našem eshopu. Doprava je zdarma, dodání stavebních pouzder do 48 hodin!

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz