dveřní systémy - hlavní strana
studio interier, sapeli, porta doors, MT, JAP
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

Posuvné systémy jsou pro dveře, které nezaberou prostor

Hledáte nějaké řešení, které by vám pomohlo získat větší prostor v menším bytě? Nebo chcete mít možnost snadno měnit velikost místností? Pak využijte posuvné systémy. Posuvné dveře jsou elegantní tím, žeuzavírají vstupy do místností či šatem, přitom nezaberou žádný prostor. Posuvné systémy vytvářejí klidnou pohodu interiéru. Neruší vás otevírání a zavírání otočných dveří. Kdysi to byly těžkopádné mechanismy, ale dnes jsou posuvné systémy velmi jednoduché. Při instalaci stavebního pouzdra se posuvné dveře zasouvají přímo do zdi.

Posuvné systémy jsou tiché a nenápadné

Co chceme od posuvných systémů? Aby byly tiché, nenápadné, a aby se dveře daly ovládat s minimálním úsilím. Posuvný mechanismus se skládá z vodicích lišt a jezdců. Vše je zakryto krycí lištou, takže si toho ani nevšimneme. Výjimkou je systém Rollo, kde je posunovací mechanismus na očích a je součástí designu interiéru. Posuvné systémy ovládají jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře. Posunují se do stran nebo přes sebe. Instalujeme je na zeď nebo do stropu. Při kombinaci fixních a posuvných dveří lze vytvořit jednolitou stěnu. Při zasunutí dílů se nám okamžitě zvětší prostor.

Stavební pouzdra jsou elegantním řešením

Posuvné systémy se také uplatní při členění prostoru celoskleněnými stěnami. Je to způsob, jak měnit vzhled místnosti i její velikost. Sami se stáváme architekty bytového prostoru. Celoskleněné stěny můžeme využít v kancelářích, v restauracích a společenských prostorách. Dokonalé posuvné systémy jsou ve spojení se stavebním pouzdrem. Jde o hliníkový rám s plechovým pouzdrem, do něhož se posuvné dveře zasouvají. Při finální úpravě je pouzdro skryto pod malbou, takže dokonale splývá se zdí.

V NAŠEM SHOWROOMU MÁME VYSTAVENÉ VEŠKERÉ VARIANTY POSUVNÝCH SYSTÉMŮ NA STĚNU NEBO DO STAVEBNÍHO POUZDRA.

TRIX Zero TRIX One TRIX Heavy
TRIX Zero TRIX One TRIX Heavy
 
Rollo Minima Ulterior
Rollo Minima Ulterior
 
Avanza
Avanza
Vystaveno na showroomu Odborně namontujeme Zaměření zdarma
NAŠE DALŠÍ PRODUKTY:
Profil společnosti Designové centrum Dveře SAPELI Dveře PORTA DOORS Stavební pouzdra JAP Dveřní systémy.cz Dřevěné podlahy Kährs
Profil
společnosti
Designové
centrum
Dveře
SAPELI
Dveře
PORTA DOORS
Stavební
pouzdra JAP
Dveřní
systémy.cz
Dřevěné
podlahy KÄHRS

Stavební pouzdra JAP je nyní možné objednat v našem eshopu. Doprava je zdarma, dodání stavebních pouzder do 48 hodin!

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz