dveřní systémy - hlavní strana
studio interier, sapeli, porta doors, MT, JAP
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider
  • Slider

rekonstrukce bytu

Nové dveře a moderní stěny? Nebojte se rekonstrukce

Chcete nový signál pro další etapu vašeho života? Změňte bydlení. A přitom můžete zůstat ve svém. Udělejte rekonstrukce dveří, stěn, bytového jádra či podlah. Nové materiály a tvary promění vaše bydlení tak, že si vaší známí budou myslet, že bydlíte v novém. Moderní dveře využívají bohaté škály dýhovaných dekorů či nových laminátových materiálů. Staré kovové zárubně obložíme, aby ladily s dekorem nových dveří. Využijte náš produkt obložkové zárubně OKZ (obklad kovové zárubně). A žádné bourání, pracha špína. Samotná výměna proběhne čistě a bez náročných stavebních úprav. Obdivujete celoskleněné stěny? K tomu je rekonstrukce ideální. Zvětšíme vám prostor díky posuvným dveřím.

Zaujal vás posuvný systém, kde se dveře schovají do zdi? I k tomu poslouží rekonstrukce. Použijeme vhodné stavební pouzdro JAP, které má v rámu zabudován posuvný systém. Samotné pouzdro se schová do zděné či sádrokartonové stěny. Například stavební pouzdro UNIBOX je ideální při rekonstrukci bytových jader. Nová stěna rozdělí WC a koupelnu a vstupy se opatří posuvnými dveřmi. Nikde nebudou překážet a vy uvidíte, jak se vám zvětšil prostor. Pomůžeme vám upravit stavební otvory, aby byly vhodné pro všechny naše dveřní systémy. Zvolte pro svůj byt či kancelář otočné či posuvné dveře. Vyberte si pro dveře sklo s grafikou - GRAFOSKLO.

Rekonstrukce bytu může znamenat také změnu podlahy. Využijte bohaté nabídky švédských dřevěných podlah Kährs, které vynikají tvrdostí a odolností. Materiál a povrchová úprava je ve světě známá svoji špičkovou kvalitou. Pro rekonstrukce můžete zvolit i levnější variantu laminátových a vinylových podlah Wineo. Jsou praktické a snadno se udržují. Zapomeňte na někdejší lino, vinylové podlahy jsou velmi kvalitní a nabízení mnoho dřevěných dekorů.

Zajímate se o rekonstrukci bytu? Navštivte náš showroom, kde si všechny nabízené výrobky interiérových a bezpečnostních vstupních dveří, stavebních pouzder, posuvných systémů a podlah určené pro rekonstrukce prohlédnete. Zajistíme Vám také kompletní rekonstrukce panelových bytů, bytových jader a rekonstrukce koupelen. Rekonstrukce realizujeme výhradně s profesionálními a prověřenými řemeslníky.

Fotografie:

Foto Foto Foto
NAŠE DALŠÍ PRODUKTY:
Profil společnosti Designové centrum Dveře SAPELI Dveře PORTA DOORS Stavební pouzdra JAP Dveřní systémy.cz Dřevěné podlahy Kährs
Profil
společnosti
Designové
centrum
Dveře
SAPELI
Dveře
PORTA DOORS
Stavební
pouzdra JAP
Dveřní
systémy.cz
Dřevěné
podlahy KÄHRS

Stavební pouzdra JAP je nyní možné objednat v našem eshopu. Doprava je zdarma, dodání stavebních pouzder do 48 hodin!

OTEVŘÍT AKTUÁLNÍ CENÍK STAVEBNÍCH POUZDER, BEZOBLOŽKOVÝCH POUZDER A POSUVNÝCH SYSTÉMŮ.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz